جلسه

جلسه هماهنگی با شهرداری سیرجان در خصوص پروژه های عمرانی روز سه شنبه چهارم مرداد ماه در محل سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمان دفتر مدیر عامل برگزار شد .

در این جلسه هماهنگی فی ما بین سازمان همیاری شهرداریها و شهرداری سیرجان در تسریع کارهای و کیفیت پروژه ها با حضور شهردار سیرجان علی اکبر کریمی پور ، معاونین و مدیران شهرداری انجام گرفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان : علی اکبر کریمی پور شهردار سیرجان در این جلسه ضمن اشاره به ضرورت پروژه های شاخص عمرانی اظهار داشت : مجموعه شهرداری نهادی اجرایی است که وظایف و خدمات متعدد را بر عهده دارد و یکی از شاخص ترین وظایف محوله به این مجموعه ارائه خدمات عمرانی ، اجرای پروژه های عمرانی و رفع نیازمندی های سطح شهر می باشد .

حسن کمساری مدیر عامل سازمان همیاری با اشاره به رویکرد و اولویت اصلی این سازمان  تسریع در اجرای پروژه های عمرانی با بالاترین کیفیت و دقت در اسرع وقت بوده است زیرا از یک سو ضرورت دارد عملیات اجرایی پروژه ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا پروژه ها به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند و هزینه های گزافی برای بازسازی و بهسازی آنها صرف نشود و از سوی دیگر با تسریع در عملیات عمرانی پروژه های شهری زمینه تأمین و ارتقای سطح کارهای انجام شده و جلب رضایتمندی آن شهرداری را فراهم سازد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *